Odkazy

27. srpna 2009 v 7:18 | Dick |  Oblíbené stránky
Martina tvoří velmi pěkné, princeznovské oblečky, šatičky na panenky. Často se také věnuje tvorbě různých patchworkových výrobků. Je moc šikovná.
lali
Molendrix se věnuje tvorbě šatiček na panenky, které jsou inspirovány filmovými, či historickými postavami. Dokonalost provedení je ohromující.
Molendrix
Děvčata Kačka a Simča jsou obě moc šikovné. Fantazie jim pracuje na plné obrátky, tak háčkují krásné oblečky. Navíc uveřejňují téma měsíce kam se se svými výrobky může přidat každý kdo má chuť.
kasi
Bára háčkuje krásné a nápadité oblečky na panenky Friends, ale i na svou dcerku. Na stránkách má spoustu inspirace a skvělých nápadů.
Bára
Kateřinka se věnuje panenkám Barbie, patchworku, korálkování. Další velkou láskou jsou pejsci.
Katerinka
Maruška má velmi zajímavé a inspirativní stránky nejen o panenkách. Ke tu spousta nápadů jak zabavit děti, šikovné ruce, ale i hlavu.
woman
Bruzi má krásné oblečky na panenky, spoustu inspirace pro dorty, ale i zábavu pro děti.
sdfaf
Monka háčkuje překrásné modely inspirované americkými stránkami paradise dolls.
Monka
Iva má stránky plné krásných, převážně společenských šatů, také se věnuje korálkování.
Maledamy
Petr je velmi šikovný krejčí. Jeho panenky jsou oblékány do filigránských modelů. Navíc pravidelně vyhlašuje soutěž například Miss Barbie.
Latoya
Miss
Marie a Markéta jsou velmi šikovné s hlavou plnou zajímavých nápadů. Stránky plné zajímavých společenských šatiček jistě za shlédnutí stojí.
Marmara
Ivana je velmi šikovné děvče, které s háčkem, jehlou ale i pletacími jehlicemi dokáže hotové zázraky. Potřebujete-li inspiraci, jistě ji tu najdete.
Ivana
Ivanka a Lenka mají pěkné společenské, historické šatičky a zajímavý nábytek.
Inspirace barbie
Jarka má velmi pěkné, převážně šité, modely, které přehledně rozdělila do jednotlivých kategorií.
Jarnara
Marta je další velká šikulka zasluhující obdiv. Oblečení na barbie je stylové, plné fantazie a vkusu. Ostatní nápady pro zábavu s dětmi, šití, vyšívání... Zkrátka spousta zajímavého.
Barbieunas
Tento web se věnuje, jak již název napovídá ručním pracem. Pokud potřebujete poradit jak na to, koukněte a jistě najdete šikulku, která ráda poradí.
Ruční práce
Paní Jitku jem "potkala" při hledání inspirace na háčkování. Ovšem blog obsahuje spoustu rad, nápadů, informací. Jistě stojí za důkladné prostudování.
Yorga
Richard Pachman je pro mně osobně srdíčková záležitost. Jeho obrazy léčí a hudba uklidňuje.
Pachman
Světově nejoblíbenější vyhledávač asi představovat nemusím.
Google
A poskytovatele služby Blog asi taky ne.
Blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BellBobbi23 | E-mail | Web | 25. prosince 2011 v 9:57 | Reagovat

Cars and houses are expensive and not every person can buy it. However, <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> are invented to support different people in such cases.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama